TCH Space – ekotechnológie pre váš domov

MODERNÉ VYKUROVANIE A KLIMATIZÁCIA

Objavte svet moderných technológií pre váš domov – vykurovanie, chladenie a ohrev vody s využitím obnoviteľných prírodných zdrojov – energiou získanou zo vzduchu, vody alebo zeme. V dlhotrvajúcich a silných mrazoch vám kvalitné tepelné čerpadlo zabezpečí komfortne a ekologicky vykúrené priestory za najlepšiu cenu. Tepelné čerpadlo ako základ energetického systému vo vašej domácnosti ideálne doplnia ďalšie zelené technológie z ponuky TCH Space Žilina – solárne a fotovoltaické panely. Účinné, tiché, ekonomické a ekologické… Práve také vlastnosti a spoľahlivosť za každých podmienok dokáže ponúknuť rokmi overená značka DAIKIN – inovátor a jednotka na európskom trhu.

Tepelné čerpadlá DAIKIN - TCH SPACE Žilina

TEPELNÉ ČERPADLÁ

KLIMATIZÁCIE DAIKIN - TCH SPACE Žilina

KLIMATIZÁCIE DAIKIN

SOLÁRNE SYSTÉMY - TCH SPACE Žilina

SOLÁRNE SYSTÉMY

REKUPERÁCIA - TCH SPACE Žilina

REKUPERAČNÉ SYSTÉMY

Tepelné čerpadlá Daikin Altherma

Čo je to tepelné čerpadlo Daikin Altherma?
V skratke “Komplexné riešenie pre vaše komfortné bývanie”. Tepelné čerpado Daikin Altherma je ekonomické a ekologické riešenie vykurovania a chladenia priestorov a ohrevu vody vo vašej domácnosti alebo na modernom pracovisku. Tepelné čerpadlá DAIKIN sú schopné pracovať prakticky v akýchkoľvek klimatických podmienkach a sú ideálnym riešením práve pre domácnosti na Slovensku

Kúrenie, chladenie a ohrev vodyKúrenie, chladenie a ohrev vody
Úspora energie v pomere až 1:4!Úspora energie v pomere až 1:4!
Šetrí naše životné prostredieŠetrí naše životné prostredie
Možnosť pripojiť solárne panelyMožnosť pripojiť solárne panely
Najpredávanejšie na európskom trhuNajpredávanejšie na európskom trhu
Dlhá životnosť, overená kvalitaDlhá životnosť, overená kvalita

Certifikovaná montáž zariadení

Pravidelná certifikácia EHPA, osvedčenia odbornosti od Európskej komisie spolu s odborným školením priamo u výrobcov potvrdzujú, že spoločnosť TCH Space Žilina spĺňa všetky odborné štandardy. Spoľahlivú technológiu, kvalitnú inštaláciu a rýchlo dostupný odborný servis oceníte práve v podmienkach keď iné riešenia zlyhávajú.

SME DAIKIN HOME COMFORT EXPERT

Sme DAIKIN Home Comfort Expert

Tento certifikát od výrobcu je zárukou odborných služieb najvyšěj kvality pri príprave projektu, poradenstve pri výbere zariadenia a jeho inštalácii. Našim cieľom je navrhnúť optimálne, komplexné riešenie pre Vašu domácnosť alebo pracovný priestor – teda ekonomické, funkčné a spoľahlivé technológie použité s ohľadom na vaše konkrétne podmienky. Sme zárukou kvalifikovaných servisných služieb, poskytujeme odborný záručný a pozáručný servis odborníkmi s príslušnou kvalifikáciou a osvedčením.